Y145410R0000Q0L
MFR.Part #
Y145410R0000Q0L
JLCPCB Part #
C1490960
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors