Y1453389R446V0L
MFR.Part #
Y1453389R446V0L
JLCPCB Part #
C1489462
Description
-55℃~+125℃ 389.446Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors