Y145328K7000V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145328K7000V0L
JLCPCB Part #
C1487490
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 28.7kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors