Y1453100R000Q0L
MFR.Part #
Y1453100R000Q0L
JLCPCB Part #
C1478052
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors