Y12881K15000V0L
MFR.Part #
Y12881K15000V0L
JLCPCB Part #
C1493484
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS