Y118913K7390TR0L
MFR.Part #
Y118913K7390TR0L
JLCPCB Part #
C1497267
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 13.739kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS