Y11726K65000B9R
MFR.Part #
Y11726K65000B9R
JLCPCB Part #
C4040127
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.65kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS