Y1172400R000B9R
MFR.Part #
Y1172400R000B9R
JLCPCB Part #
C4058273
Description
-55℃~+150℃ 100mW 400Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS