Y11723K43000B0R
MFR.Part #
Y11723K43000B0R
JLCPCB Part #
C3989458
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.43kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount