Y11722K74000B9W
MFR.Part #
Y11722K74000B9W
JLCPCB Part #
C4100309
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.74kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS