Y11722K32000B0W
MFR.Part #
Y11722K32000B0W
JLCPCB Part #
C3963690
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.32kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount