Y116969K8000T0R
MFR.Part #
Y116969K8000T0R
JLCPCB Part #
C4273419
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 69.8kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount