Y11695R62000B9R
MFR.Part #
Y11695R62000B9R
JLCPCB Part #
C4346746
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 5.62Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS