Y116950R0000T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116950R0000T9R
JLCPCB Part #
C4135092
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 50Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS