Y1169400R000T13R
MFR.Part #
Y1169400R000T13R
JLCPCB Part #
C3945433
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount