Y116938K3000B9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y116938K3000B9R
JLCPCB Part #
C4020363
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 38.3kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS