Y1169100R000Q13R
MFR.Part #
Y1169100R000Q13R
JLCPCB Part #
C4098929
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount