Y1168390R000B9L
MFR.Part #
Y1168390R000B9L
JLCPCB Part #
C4189002
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 390Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.5ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS