Y112185R6000Q0R
MFR.Part #
Y112185R6000Q0R
JLCPCB Part #
C4233904
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 85.6Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount