Y11216K40000T9R
MFR.Part #
Y11216K40000T9R
JLCPCB Part #
C4150373
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 6.4kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS