Y1121691R070T0L
MFR.Part #
Y1121691R070T0L
JLCPCB Part #
C3972620
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 691.07Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount