Y112126K6700B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y112126K6700B9L
JLCPCB Part #
C3986174
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 26.67kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS