Y11211K96000T0R
MFR.Part #
Y11211K96000T0R
JLCPCB Part #
C4174026
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.96kΩ 250mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount