Y11211K89900T9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y11211K89900T9R
JLCPCB Part #
C4147458
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.899kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS