Y11211K68600B9R
MFR.Part #
Y11211K68600B9R
JLCPCB Part #
C4168336
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.686kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS