Y09550R10000F9L
MFR.Part #
Y09550R10000F9L
JLCPCB Part #
C3203447
Package
Plugin
Description
1.5W 100mΩ ±1% ±25ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS