Y094422R0000F9L
MFR.Part #
Y094422R0000F9L
JLCPCB Part #
C1487722
Package
Plugin
Description
10W 22Ω Current Sense Resistor ±1% ±1ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS