Y0934100K000T0L
MFR.Part #
Y0934100K000T0L
JLCPCB Part #
C1495799
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 100kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors