Y09261R00000D9L
MFR.Part #
Y09261R00000D9L
JLCPCB Part #
C1487341
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 8W ±0.5% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS