Y0926100R000B9L
MFR.Part #
Y0926100R000B9L
JLCPCB Part #
C1487255
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 8W ±0.1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS