Y087533K0000T0L
MFR.Part #
Y087533K0000T0L
JLCPCB Part #
C1469076
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 33kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors