Y08505R00000E9R
MFR.Part #
Y08505R00000E9R
JLCPCB Part #
C4186254
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 5Ω ±0.2% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS