Y08500R53330F0R
MFR.Part #
Y08500R53330F0R
JLCPCB Part #
C4117022
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 500mW 533.3mΩ ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount