Y08500R01000F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y08500R01000F0W
JLCPCB Part #
C4239839
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10mΩ 500mW ±1% ±2ppm/℃ SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount