Y079856K0000F0W
MFR.Part #
Y079856K0000F0W
JLCPCB Part #
C4010968
Description
-55℃~+220℃ 100mW 56kΩ ±1% ±3ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS