Y079392R1600T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y079392R1600T9L
JLCPCB Part #
C1473399
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 92.16Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS