Y07938R00000B9L
MFR.Part #
Y07938R00000B9L
JLCPCB Part #
C1465769
Description
-55℃~+125℃ 600mW 8Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS