Y07936R34070B9L
MFR.Part #
Y07936R34070B9L
JLCPCB Part #
C1467109
Description
-55℃~+125℃ 6.3407Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS