Y0793400R000T9L
MFR.Part #
Y0793400R000T9L
JLCPCB Part #
C1473533
Description
-55℃~+125℃ 400Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS