Y079325R0000T9L
MFR.Part #
Y079325R0000T9L
JLCPCB Part #
C1484610
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS