Y07894R70000F9L
MFR.Part #
Y07894R70000F9L
JLCPCB Part #
C1484224
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.7Ω Metal foil resistor ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS