Y07892K40000A0L
MFR.Part #
Y07892K40000A0L
JLCPCB Part #
C1474105
Description
-55℃~+125℃ 2.4kΩ 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors