Y0789212R300B9L
MFR.Part #
Y0789212R300B9L
JLCPCB Part #
C1487064
Description
-55℃~+125℃ 212.3Ω 300mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS