Y0789150R000Q0L
MFR.Part #
Y0789150R000Q0L
JLCPCB Part #
C1487085
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 300mW Metal foil resistor ±0.02% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS