Y078686K6000T0L
MFR.Part #
Y078686K6000T0L
JLCPCB Part #
C1494855
Description
-55℃~+125℃ 600mW 86.6kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS