Y07864K90000T0L
MFR.Part #
Y07864K90000T0L
JLCPCB Part #
C1476919
Description
-55℃~+125℃ 4.9kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors