Y07855K70000T0L
MFR.Part #
Y07855K70000T0L
JLCPCB Part #
C1475129
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.7kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors