Y078537K3560T0L
MFR.Part #
Y078537K3560T0L
JLCPCB Part #
C1477824
Description
-55℃~+125℃ 37.356kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors