Y07852R49000B9L
MFR.Part #
Y07852R49000B9L
JLCPCB Part #
C1477437
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.49Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS