Y07852R34100B9L
MFR.Part #
Y07852R34100B9L
JLCPCB Part #
C1477447
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.341Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS